Brak słów

https://natemat.pl/247537,kim-jest-adam-roch-kandydat-do-sn-przesluchiwal-kobiete-w-trakcie-porodu

Bardzo chciałbym, żeby powyższa wiadomość o przesłuchaniu kobiety w czasie porodu na polecenie prokuratora nie była prawdą. Naprawdę. Każdy by tego chciał. Bo takie rzeczy nie powinny mieć, nigdy i nigdzie w żadnych okolicznościach, miejsca. 

Jeśli powyższa informacja jest prawdą, to sprawa ta urasta do symbolu obecnego zamachu na Sąd Najwyższy. Nie konkursu na wolne miejsca, nie reformy, (bo ta ani konkurs ani reforma) tylko trwającego i realizowanego metodą „na rympał” politycznego zamachu na niezależny Sąd Najwyższy. Symbolem tego nieważnego konkursu realizowanego na podstawie sprzecznej z Konstytucją ustawy przez członków krajowej rady sądownictwa wybranych do tego organu w sposób niezgodny z Ustawą Zasadniczą będzie właśnie taki kandydat.

A możliwości są tylko dwie i obie są złe. Albo krajowa rada sądownictwa pracuje  w sposób tak niechlujny i pośpieszny, że w żaden sposób nie weryfikuje ani wiedzy i dorobku zawodowego kandydatów ani ich poziomu moralnego, albo członkom krs jest w sumie zupełnie obojętne, że kandydat mający takie „dokonania” zawodowe kandyduje do Sądu Najwyższego. 

Nasze Państwo już zapłaciło zadośćuczynienie za dokonania takiego kandydata na sędziego SN, teraz grozi nam wszystkim zapłacenie jeszcze wyższej ceny za nominowanie takiej osoby na najwyższe stanowisko w wymiarze sprawiedliwości. 

To się nie może stać !

 

 

 

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s