To nie tak

W ostatnim czasie zastępca rzecznika dyscyplinarnego sędzia Przemyslaw Radzik wydał dramatyczne oświadczenie. Pan sędzia czuje się wręcz zaszczuty i uważa że cierpi na tym także jego rodzina.

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/sedzia-przemyslaw-radzik-wyrazil-ubolewanie-za-wypowiedz-dla-faktow-tvn,967396.html

Panie sędzio Radzik ! Uporządkujmy sytuację. Po pierwsze nie tylko Pan ma rodzinę. Po drugie jest Pan krytykowany, fakt czasem ostro, za to co Pan osobiście robi w przestrzeni publicznej. Nikt nie działa przeciw Pana rodzinie. Po trzecie, proszę nie zapominać, że ścigani przez Pana sędziowie mają również najbliższych.

Żony, mężowie, partnerzy, rodzice i najbliżsi sędziòw wobec których Pan, sędzia Lasota i sędzia Schab testują nadzwyczajne uprawnienia jakie macie z woli jednego człowieka, też bardzo boleśnie przeżywają to co Panowie robicie.

I te wszystkie osoby ale również opinia publiczna słucha Pana dramatycznych wyznań: „To nie ja!”. Hm…Każdy ma prawo do obrony i uczciwego postępowania we własnej sprawie. Ale nie ucieknie Pan Panie sędzio Radzik od niewygodnych pytań. Jakich ?

  1. Jak to możliwe że przez wiele miesięcy Pan i Pana koledzy Schab i Lasota patrzyliście biernie jak kolejne dokumenty w przestępczy sposób są przekazywane z ministerstwa sprawiedliwości do hejterskiego konta KastaWatch ?
  2. Jak to możliwe, że Panu i Pana kolegom tak uwrażliwionym na etykę sędziowską nie przeszkadzało utrzymywanie przez prominentnych sędziòw z krs i nie tylko, oficjalnych kontaktów z kontem KastaWatch na TT, z kontem, którego tchórzliwi twórcy każdego dnia znieważali i opluwali sędziòw. Bardzo wielu sędziòw, ale głównie tych którzy nie godzą się na wizję Wymiaru Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Bo ta wizja Panie sędzio Radzik nie jest z naszego kręgu cywilizacyjnego.
  3. I na koniec, pytanie na które musi Pan odpowiedzieć. Skąd hejterzy z KastaWatch mieli natychmiastową wiedzę o Pana poczynaniach dyscyplinarnych wobec sędziòw ?

Pozwoli Pan, że zanim nie uslyszymy wiarygodnych odpowiedzi na te pytania, powstrzymam się ze współczuciem dla Pana.

Nie wystarczy po prostu zaprzeczyć jak kaowiec z kultowego filmu Marka Piwowskiego

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s