Ja we wszystko wierzę

https://natemat.pl/285615,emilia-szmydt-pokazala-pismo-z-prokuratury-domagali-sie-hasel-do-sprzetu

Jestem człowiekiem wielkiej wiary, wierzę w wiele rzeczy, serio.

Wierzę, że minister Ziobro ceni niezależność sądów i sędziowską niezawisłość.

Wierzę, że do krajowej rady sądownictwa zostali wybrani sędziowie reprezentujący wysokie walory etyczne i merytoryczne, nie zawdzięczający swych awansów ministrowi Ziobrze i jego byłemu już pomocnikowi Piebiakowi.

Wierzę, że izba dyscyplinarna SN jest prawdziwie niezależnym sądem gwarantującym każdemu sędziemu rzetelne i uczciwe postępowanie.

Wierzę, że pan premier ma długa listę skorumpowanych sędziów, którzy nie dość, że biorą łapówki od stron, to wcześniej jeszcze korumpują swoich przełożonych, wierzę, że tylko przez nawał pracy zapomniał złożyć tę listę w prokuraturze.

Wierzę w uczciwe, oparte o przejrzyste reguły konkursy przed krs.

Zaczynam nawet wierzyć, że przebiegli hejterzy z KastaWatch weszli w posiadanie (ileż musiało to ich kosztować !) złowrogiego systemu Pegasus i w ten wyrafinowany sposób poznawali nieznane jeszcze światu zamierzenia sędziego zastępcy Radzika. Wierzę, że tak właśnie było, bo skoro pan sędzia nie zgłaszał włamania na służbowy komputer i pocztę elektroniczną, to wierzę, że nie mógł sam informować państwa z KW o swych służbowych czynnościach.

Wierzę również, że rzecznik dyscyplinarny Schab przy pomocy swych zastępców wyjaśni rzetelnie, obiektywnie i bezstronnie aferę hejterską pod bokiem swego zwierzchnika ministra Ziobry

Skoro zatem w to wszystko szczerze wierzę, to jak mogę nie wierzyć, w tych prokuratorów, którzy pół roku po zatrzymaniu nośników elektronicznych u słynnej Emilii i 3 tygodnie od ujawnienia afery hejterskiej wpadli na pomysł, że może jednak warto się zapoznać co tam jest na tych nośnikach. Wierzę, że prokuratura podległa Zbigniewowi Ziobrze wyjaśni aferę hejterską w tym także stan wiedzy lub niewiedzy samego pana ministra.

P.S. Ponieważ lepiej jest wierzyć niż nie wierzyć, rozważam właśnie wyjazd w przyszłym roku na doroczny zjazd płaskoziemców…

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s