Panie Przemku, zgłaszam się !

Panie sędzio zastępco Przemysławie W. Radziku piszę te słowa na gorąco, tyle się dziś działo, ale to wszytko blednie wobec Pana słów. To prawdziwa wisienka w torcie. Intelektualna uczta. Zawsze wnikliwie śledziłem Pana jakże intensywną aktywność zawodową, szczególnie tę dyscyplinarną. Pisałem o tym nie raz, nie lekceważyłem Pana jakże niekonwencjonalnych działań.

I teraz, w tej ważnej chwili, gdy tak jednoznacznie i prosto, ale jakże mądrze podsumował Pan uchwałę składy trzech izb Sądu Najwyższego zgłaszam się do Pana (ale także do Pana kolegi sędziego zastępcy Lasoty i samego super rzecznika Piotra Schaba) z ofertą współpracy. Ofertą bezprecedensową, mocną i taką jakiej Pan jeszcze od nikogo nie dostał.

Tak, tak chcę pomóc Panom w pracy. Tyle macie na głowie, tak bardzo Was niesprawiedliwie krytykują. Trzeba Wam wsparcia.

Bo przecież jakieś tam trzy izby Sądu Najwyższego muszą się mylić i uchwalać jakieś głupoty. SN coś tam sobie bredzi, a Pan Panie Sędzio Radzik, jasno i konkretnie, jak zawsze głęboko i tak oryginalnie.

Podpowiem Panu najlepiej jak potrafię jak przygotować się….tyle, że nie do ścigania niezawisłych sędziów, lecz do obrony w nieuchronnie czekającym Pana postępowaniu dyscyplinarnym, prowadzonym przez rzecznika dyscyplinarnego wyłonionego przez sędziów, a następnie przed legalnym, niezależnym sądem dyscyplinarnym. To poważna sprawa, a Pan jest teraz tak zajęty, proszę nie odrzucać mojej oferty pomocy.

Nie wiem jak się ułoży nam współpraca ale może warto spróbować ?

Czekam na odpowiedź Panie Przemku.

2 myśli na temat “Panie Przemku, zgłaszam się !

  1. Intelektualna uczta. Zawsze wnikliwie śledziłem Pana jakże intensywną aktywność zawodową, ”

    Ja z tych samych powodów zawzięcie czytam ten blog – a moja ulubiona część to wpisy o rzecznikach dyscyplinarnych które przypominają mi słynną tyradę Ferdka Kiepskiego o Paździochu tylko wielokrotnie powieloną.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s